(ФОТО) Како е можно досега никој да не ја забележал огромната лузна на лицето на Дара Бубамара

By
Иако секојдневно ја прекрива со силна шминка и фотошоп, последната фотографија јасно ја покажа лузната на лицето.

Дара Бубамара секогаш води сметка за тоа како изгледа, па ретко кога во јавност или на социјалните мрежи, се појавува и се фотографира без шминка.

Колку води сметка за лицето, говори и фактот дека досега никој не го забележал белегот кој го „заработила“ и тоа среде образот.

Но, на фотографијата и тоа како се гледа, а навистина вистинско чудо е како досега никој не го приметил.

 

Инаку, лузната остана по повредата со пеглата за коса, кога еден дел и го допрел лицето. Со оглед на тоа што веднаш почнала со санирање на повредата, белгот би требало да се повлече, или максимално намали.

 

 

Ќе ви се допадне

Haikyuu!!: To the Top 2nd Season Episode 12 at AnimeFreak animefreak dragon ball

TONIKAWA: Over the Moon For You (https://animeplanet.cc/m/qbwQ) Episode 12 at website https://animeplanet.cc best manga anime planet