(Фото) Карлеуша без гаќи посака „бонжур“ од тераса во Париз

By

Јелена Карлеуша замина за Париз, каде реши да ги прошета своите ќерки Атина и Нуика и таму да им го прослави роденденот. Двете се имаат роденден во ист ден.

За ноќната прошетката низ Париз таа избра елегантен и модерен тенок летен фустан, отворен од рамениците до задникот. Карлеуша на Париз му посака „бонжур“, со гол грб и без гаќи, спремна на ноќна забава.

Ќе ви се допадне

Watch Angels of Death Specials Episode 4

Website https://wcostream.cc: Watch Devilman: The Demon Bird (Dub) wcostream Episode Full wcostream amazing world of gumball

Website https://animetv.cc: Watch A Place Where There Are Moths animetv Episode Full sword art online anime tv

Website https://twistmoe.net: Watch Usuzumizakura: Garo twistmoe Episode Full watch animes

Gogoanimelol website2: http://gogoanimelol.website2.me/

Myspace: https://myspace.com/animeflixnl