(Фото) Карлеуша летува на јахтата на Саша Поповиќ во Хрватска

By

Јелена Карлеуша деновиве со ќерките Атина и Ника, како и со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, е на одмор на Истра кај Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ.

После Малдивите, Турција и Црна Гора, Јелена и нејзиното семејство решиле да поминат извесно време на Хрватска, во Опатија, каде директорот на „Гранд продукција“ има вила што ја купил лани. На социјалните мрежи , Јелена објави неколку видеа од јахтата на Поповиќ. На некои од снимките е и луксузната вила на Поповиќ во Опатија која е на само море.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao classroom of the elite animedao: The Daily Life of the Immortal King Episode 15

AniWatch watch anime dub: Naruto: Shippuden Episode 500