(ФОТО) Карлеуша повторно го промени имиџот – Нејзината нова фризура предизвика лавина коментари

By
Како ви се допаѓа новиот имиџ на Јелена Карлеуша?

dobivaj vesti na viber

Пејачката често сака да експериментира со својата коса. Сега има нов имиџ, поточно нова фризура.

Таа се пофали на социјалните мрежи, а доби бројни пофалби, како и илјадници лајкови.

 

Како ви се допаѓа новата фризура на Јелена Карлеуша?

 

Ќе ви се допадне

anime websites. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime sites Naruto: Shippuden (Dub)

4anime.biz Horimiya

4Anime Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 146

stream anime online My Hero Academia (Dub)

online anime High School DxD