(ФОТО) Карлеуша повторно го промени имиџот – Нејзината нова фризура предизвика лавина коментари

By
Како ви се допаѓа новиот имиџ на Јелена Карлеуша?

Пејачката често сака да експериментира со својата коса. Сега има нов имиџ, поточно нова фризура.

Таа се пофали на социјалните мрежи, а доби бројни пофалби, како и илјадници лајкови.

 

Како ви се допаѓа новата фризура на Јелена Карлеуша?

 

Ќе ви се допадне

Naruto (Uncropped) (Dub) Episode 220

The Helpful Fox Senko-san (Dub) (https://twistmoe.net/m/8YkV) Episode 12

AnimeFLV: Animal Treasure Island anime episode Full online free at https://animeflv.uk animes online

Watch anime online for free at AniWatch anime websites

Blogger: https://www.blogger.com/profile/00230500517765771050

Radiovybe: https://radiovybe.com/animefreakws