(Фото) Карлеуша со променет имиџ стигна во Истанбул

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша за прв пат по смртта на нејзината мајка Дивна, заминала од Белград во Истанбул каде била во посета на нејзин пријател и пластичен хирург.

„Со мојот пријател, врвен доктор“, напишала Јелена на фотографијата.

Јелена на објавената заедничка фотографија со хирургот, добила голем број пофални коментари поради промената на имиџот. Пејачката сега има пократка коса.

Турските медиуми пишуваат дека по неколкумесечниот период на тага по нејзината мајка, на пејачката конечно повторно и се вратила насмевката.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Website https://4anime.biz: Watch Gongitsune 4anime Episode Full 4anime chromecast

Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 16

Watch anime online for free at AnimeTV web anime tv

Beautifulnow: https://beautifulnow.is/users/kissanimemx

Telegra: https://telegra.ph/Anime-Flix-06-22