(ФОТО) Карлеуша во пресекси жолт фустан – Пејачката се појави без градник

By
Јелена Карлеуша овој пат ги возбуди фановите во жол долг фустан, кој ги откри сите нејзини облини.

На неа редовно и оди од рака да ја распламне фантазијата на сите свои фанови на социјалните мрежи. Тоа го направи и со најновите фотографии.

Секси фустан во жолта боја, не само што ја откри нејзината совршена линија, туку и нејзините бујни гради без градник.

 

Само една нејзина фотка на Инстаграм за два часа собра повеќе од 60.000 лајкови, а останатите две на кои пејачката покажа уште повеќе објавени се во оквирот на опцијата „story“.

„Светот е преполн со обични… според тоа, биди грчка божица“, напиша Јелена

На крајот, тука имаше и посебна фотографија со посебна порака….

„Мала ку**о, не можеш да си играш со мене“, беше нејзиниот коментар под неа.

Ќе ви се допадне

One Piece: Episode of Skypiea (Dub) Episode Full

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch Alderamin on the Sky Episode 13

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Hub docker: https://hub.docker.com/u/gogoanimelol

Cycling74: https://cycling74.com/author/60dbc6bfa87778412f9b0c2f