(ФОТО) Ќерката на Топалко лежи на јахта – Градите и ги сече јаже, а раката и заврши на незгодно место

By
Хелена Тоаловиќ во овие жешки денови со фановите сподели уште пожешки пози.

Таа дефинитивно реши да се повеќе провоцира со разголени фотографии од летувањето, и тоа во жешки пози.

Откако ги покажа атрибутите на јахтата на Црногорското крајбрежје, ќерката на Милан Топаловиќ Топалко објави нешто уште по експлицитно, по што беше тешко да се дојде до здив.

И сега е во прашање јахтата каде Јелена легна во секси бикини и на која нејзините гради ги стави во прв план, а да работите биде уште пожешка, преку себе стави јаже, чиј крај заедно со нејзината рака, стигна на незгодно место…

 

„Брутална слика“, беше еден од бројните коментари во кои Хелена доби комплименти за секси изгледот, а многумина се прашуваат што татко и ќе рече по ваквите фотографии.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime page 1: Watch High-Rise Invasion Episode 10 (https://kissanimeonline.com/m/dmr8/ep-10)

AnimeFreak anime freak attack on titan: Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 8 (https://animefreak.ws/m/dv8g/ep-8)