(Фото) Ќерките на Сузана Манчиќ ја наследиле убавината на мајка им

By

Сузана Манчиќ од бракот со Небојша Куниќ ги има двете ќерки  Теодора и Наталија со кои објави заедничка фотографија.

“Заедно во паркот од моето детство. Пионерски”, напиша Сузана на Инстаграм и доби  многу позитивни коментари.

Фановите на Манчиќ коментира дека ќерките ја наследиле убавината на мајка им.

 

Ќе ви се допадне

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Watch anime online for free at AniWatch watch anime online

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeflv.uk: Watch The Mystical Laws animeflv Episode Full anime to watch

Issuu: https://issuu.com/animefreakws

Reddit: https://www.reddit.com/user/animeflixnl