(ФОТО) Кога ќе видите колкави и се сега градите на Грујиќ нема да им верувате на очите!

By
Ѕвездата на „Гранд“ од Црна Гора се пофали со деколте кое е далеку поголемо од она кое досега го имаше.

dobivaj vesti na viber

Големата четворка која ја имаше Катарина Грујиќ повеќе не и беше доволна, па сега одлучи да „го зголеми материјалот“!

Згодната Кача веќе неколку дена престојува во Црна Гора, од каде сите ги почести со жешки фотки во бикини, на кои јасно се гледа разликата меѓу деколтето кое Кача го имаше претходно, и ова кое го има сега.

За да се уверите и самите, погледнете како градите на Кача изгледаа пред неколку недели…

 

…а еве и како изгледаат сега!

 

Ќе ви се допадне