(ФОТО) Лепа Брена има нова снаа

By

Александра Пријовиќ веќе не е единствената снаа на Лепа Брена.

Нејзиниот помлад син Виктор почна врска со позната блогерка. Најмладиот член на семејстото Живоиновиќ, е забележан како разменува нежности со Анџела Симиќ, на чиј профил беше прикачен и првата заедничка фотографија.

Тие синоќе уживале заедно во еден ноќен клуб а таа цело време објавувала фотофрафии од својот сакан.

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Attack on Titan Final Season Episode 11

ANIMEFLIX Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 6

anime streaming ANIMEFLIX Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

english anime ANIMEFLIX Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

ANIMEFLIX Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 7