(Фото) Лето на јахта: нема зима за Лепа Брена

By

Балканската музичка ѕвезда Лепа Брена во моментот ужива на одмор во Црна Гора. 60-годишната Брена објави фотографии во костим за капење и пак ги собра комплиментите.

„Она што е преубаво и возвишено никогаш не се става во рангот на обичното и приземното“, вели Брена за фотографиите. И лани таа крстареше по Јадранот, а во друштвото ѝ беа и Неда Украден и Нина Бадриќ.

 

 

Ќе ви се допадне

animepahe :: okay-ish anime website

Website https://animefreak.ws: Watch Ultimate Muscle animefreak Episode 28 animefreak latest

AnimeBee: Wu Geng Ji anime episode 30 online free at https://animebee.to anime streaming

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

T: https://t.me/s/animeflixnl

Beatstars: https://www.beatstars.com/gogoanimebe/about