(Фото) Марија Шерифовиќ ги ишиша локните, пејачката има нов имиџ

By

Пејачката Марија Шерифовиќ се пофали со новиот имиџ. Таа објави дека се ишишала и дека ги нема повеќе локните по кои беше препознатлива.

„Да, вистина е, се ишишав“, напиша таа под обајвената фотографија со новата фризура.

Таа е позната по тоа што негува свој специфичен стил и дека одолева на трендовите кои повеќето девојки ги преферираат.

За потсетување, Марија неодамна одговараше на прашањата на фановите и кажа дека за десет години се гледа себе си омажена и со деца.

„За десет години ќе имам 46. За почеток се надевам дека тогаш нема да бидам јутјубер. Тоа е број еден и дека короната ќе се реши. Да се вратат концертите, работата, редот и дисциплината. Можеби и некоја детска насмевка или плач од гостинската соба“, изјавила Марија пред фановите.

 

 

Ќе ви се допадне

Dr. Stone: Stone Wars Eve of the Battle Special Feature (https://gogoanime.be/m/dx8X) Episode Full at GoGoAnime gogoanime 19

Hunter x Hunter (https://animeflix.nl/m/VBE) Episode 148 at ANIMEFLIX animeflix netflix