(Фото) Марија Шерифовиќ стави ботокс и ги насмеа фановите: Сега си вистинска жена

By

Српската пејачка Марија Шерифовиќ ги насмеа фановите откако на инстаграм-сторис објави видео со филтер од кој личи како да ставила ботокс. Марија има изразени јаболчици и голема уста, и не личи на себе. Дел од фановите извадија фотка од видеото и ја споделуваат на Твитер, па се шегуваат дека пејачката никогаш не изгледала подобро. „Маро, сега си вистинска жена“, напишаа еден фан на пејачката.

 

Ќе ви се допадне

WCOStream paw patrol wcostream: Horimiya Episode 13

ANIMEFLIX animeflix hello world: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 6