(Фото) Марија Шерифовиќ во бикини

By

Српската пејачка Марија Шерифовиќ на социјалните мрежи објави фотографии каде е облечена во бикини.

На фотографиите Марија напишала дека отсекогаш посакувала да биде „карате кид“.

 

Ќе ви се допадне