(Фото) Милица Тодоровиќ објави дека ја изгубила братучетката од корона

By

Пејачката Милица Тодоровиќ сподели на „Инстаграм“ дека ја изгубила нејзината братучетка, која починала од коронавирус.

„Сестро моја преубава, нека те чуваат анѓели. Почивај во мир“, напишала таа и објавија фотографија од неа.

 

Ќе ви се допадне

watch anime free. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch animes Black Clover (Dub)

AnimeHeaven Black Clover Episode 166

anime websites AnimeHeaven JUJUTSU KAISEN

watch anime online That Time I Got Reincarnated as a Slime

Attack on Titan (Dub)