(Фото) Милица Тодоровиќ објави дека ја изгубила братучетката од корона

By

Пејачката Милица Тодоровиќ сподели на „Инстаграм“ дека ја изгубила нејзината братучетка, која починала од коронавирус.

„Сестро моја преубава, нека те чуваат анѓели. Почивај во мир“, напишала таа и објавија фотографија од неа.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak animefreak hunter x hunter: Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 10

ANIMEFLIX animeflix dragon ball super: Watch Re:ZERO -Starting Life in Another World- Episode 21 (https://animeflix.nl/m/b7W/ep-21)