(Фото) Милица Тодоровиќ со танга во Охрид

By

Српската пејачка Милица Тодоровиќ е на одмор во Охрид, од каде се пофали со нова фотографија. Легната покрај базен, со танга бикини, пејачката прати поздрав од Охрид.

„Добро газе“, ѝ напишаа обожавателите покрај фотографијата на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне