(ФОТО) Мокра коса бујни гради – Тоа е Анабела

By
Пејачката има 42 години и веќе долго време важи за една од најзгодните на домашните простори, а фановите ги почести со едно влажно селфи.

dobivaj vesti na viber

Бројните фанови на Анабела Атијас, чекаа да нивната миленичка се соблече во бикини, па сега конечно можат да здивнат бидејќи пејачката, конечно тоа и го направи.

Иако Анабела не беше целосно соблечена, сепак направи доволно за да ги заинтигрира машките, бидејќи се сликала кога излегла од базенот со мокра коса.

Анабела доби еден грст коментари, а веќе одамна е познато дека важи за една од најзгодните пејачки на балканските простори.

 

Ќе ви се допадне

go88 mod apk

https://sunwin.gg/