ФОТО: НА НЕА ОСТАНА САМО ТАНГАТА – Сите полудеа по задникот на Каја

By

Катарина Остојиќ Каја не престанува да ја вжештува атмосферата на Инстаграм, бидејќи секја нејзина појава на некои егзотични дестинации, кога ќе се соблече во бикини, изгледа како вистинска секс-бомба.

Каја редовно објавува провокативни фотки, било да се во секси облечено издание, или само во костими за капење, а во моментов ужива во Шпанија, каде позираше во новото бикини и повторно го покажа совршеното тело, на кое вредно работеше изминатите неколку години.

Ќе ви се допадне

Watch Naruto Episode 26 (https://crunchyrollfree.com/m/xZbz/ep-26) at Crunchyroll crunchyroll 1 month trial

Watch Shingeki no Kyojin: Chronicle Episode Full (https://funimationfree.com/m/Qxev/ep-1) at website https://funimationfree.com. See more funimation heroes rising