(ФОТО) Неда на 67 години го покажа своето вистинско тело во бикини

Неда Украден гордо се носи со своите години и не срами да ја покаже и најмалата „неправилност“ на своето тело.

Пејачката Неда Украден овие денови се разладува во Црна Гора, каде ужива со своите внуци.

Неда во август ќе наполни 67 години, а судејќи според фотките кои ги објави, и понатаму е во одлична форма.

За разлика од нејзините бројни колешки, Неда не практикува да користи фотошоп ни филтери, па се покажа во своето вистинско издание.

 

„Моето парче рај – море, сонце, Бока и моите внуци!“, напиша пејачката.

 

Scroll to Top