(Фото) Неда Украден позира во костим за капење

Балканската музичка ѕвезда Неда Украден по серијата провокативни фотографии во костими за капење за нејзиниот роденден, повторно ги провоцира фановите на социјалните мрежи.

Пејачката објави нова фотографија во костим за капење, а од фановите доби само пофални коментари. Многумина ја пофалија и ѝ порачаа дека ѝ одржала лекција на многу нејзини помлади колешки.

Неда направи професионална фотографија во амбиентот на својот куќа во Лепетане во Црна Гора. Поп-пејачката изгледа како дама и во костим за капење, велат најжешкие фанови. Таа е пример за помладите „Инстаграм“ ѕвезди како треба својот сексипил да го носат со стил, велат тие.

(Видео) Неда Украден: Имам 69 години, но сè уште сум лавица