(Фото) Неда Украден во бикини

By

Српската пејачка Неда Украден иако е во седмата деценија, облече бикини и се пофали на социјалните мрежи. Легната на гумен чамец, пејачката им кажа на обожавателите дека сè уште ги користи топлите денови и дека ужива на море.

Ќе ви се допадне