(Фото) Неда Украден згодна како манекенка на 68 години

By

Српската пејачка Неда Украден летните денови ги минува на плажите во Црна Гора. На социјалните мрежи таа објави неколку фотографии во костим за капење и откри дека ужива во коктели и морски специјалитети. Пејачката откри и дека со неа на одмор се внуците Александар, Недо и Душан.

Внукот Александар го пофали изгледот на неговата баба, па ѝ рече дека на 68 години е згодна како манекенка.

Ќе ви се допадне