(ФОТО) Неверојатно! – Синот на Лепа Брена ослабна за 42 килограми

Виктор Живојиновиќ храбро чекори кон идеалната тежина!

Најмладиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ, долго се мачеше со вишокот килограми, но, овој пат изгледа цврсто одлучил да ја послуша мајка му и да ја среди линијата, па досега изгуби 42 килограми.

На крајот на јуни, Виктор ослабе 35 килограми, а судејќи според се, реши да изгура до идеалната тежина. Иако претходно многумина не му верувале, бидејќи изгуби толку килограми за краток временски период, Виктор тоа го докажа со фотките кои ги постираше.

Да потсетиме, вака изгледаше претходно:

 

Foto: A. Nalbantjan

Па набрзо се пофали дека симнал 35 килограми.

Foto: Instagram/viktorzivojinovic

А, на најновата фотка позираше без маица, па повеќе од очигледно е дека се – преполовил.

Printskrin: Instagram/viktorzivojinovic

Тренинзите и поинаквиот начин на режим на исхрана, дефинитивно се исплатеа!

Scroll to Top