(Фото) Никола Којо во Скопје: Тијана и Тамара друштво на српскиот глумец

By

Еден од најпознатите српски актери Никола Којо е во Скопје.  Дека е тука, вчеравечер се пофали и Тијана Дапчевиќ, која објави заедничка фотографија за која напиша „Дојде Којо”. И нејзiната сестра Тамара објави слика, на Инстаграм, од познатиот локал “Три кичн бар“, за која напиша “Фамилијата се собра“.

Никола Којо е еден од најпознатите српски актери и омилен на публиката. Тој неодамна најави дека си заминува од Србија, затоа што повеќе не сака да  ниту тој, ниту неговите деца „да живеат во црна дупка, каква што е Сербија“. Оваа изјава ја изненади јавноста.

View this post on Instagram

Doš’ Kojo🎬💜

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on

View this post on Instagram

Family reunion ❤️

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Ќе ви се допадне

AniWatch watch anime dub: Fire Force Season 2 Episode 24

KissAnime kissanime boku no hero academia: Watch My Hero Academia 2 Episode 20