(Фото) Нина Бадриќ се здебели

By

Хрватската пејачка Нина Бадриќ викендов одржа концерт во Шибеник, на летната сцена на тврдината Св. Миховил. На концертот Бадриќ беше облечена во долг бел фустан кој ја следи линијата на телото, но стилистите го искритикуваа нејзиниот избор.

„Нина е здебелена, па белата боја воопшто не ѝ прилега. Освен што ѝ го отцртува стомакот, ѝ се гледа целулитот на бутовите и на задникот“, напишаа тие.

Пејачката веќе некое време се бори со вишокот килограми, но во интервјуа вели дека нејзините песни треба да ѝ се важни на публиката, а не како изгледа и дали е дебела.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheaven dragon ball z: Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) Episode 10

KissAnime anime online: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1 (https://kissanimeonline.com/m/ldY7/ep-1)