(ФОТО) Обожавателите ја исмеаја Сораја

Српската старлета Сораја објави фотографија на „Инстаграм“ на која се пофали со своите долги нозе. Иако оние кои ја следат велат дека ова е уште еден обид да привлече внимание, најмногу ѝ замерија за претераниот фотошоп.

„Нозете ти се како бандери“, ѝ напишале следбениците на нејзиниот профил. Други, пак, велат дека таа не бира начин  да привлече внимание.