(ФОТО) ОПААААА! – Новата девојка на Аца Лукас облече брутално секси бикини

Бранислава во моментов ужива со синот на Црна Гора, од каде ги почести со провокативни фотки.

Новата девојка Аца Лукас, 27 годишната Бранислава Пашајлија, покажа со што располага и со што, меѓу остантото, му го сврте умот на популарниот фолкер.

Бранислава како и повеќето корисници на социјалните мрежи, особено јавните личности, се соблече во провокативен црн костим за капење, па во лежечка позиција ги покажа своите атрибути.

 

Таа во моментов одмора во Црна Гора со својот син, а дали вечерва ќе дојде на настапот на Лукас на белградскиот сплав „Порт“, останува да видиме.

Scroll to Top