(ФОТО) Откако Мили ја запроси Мирела драстично ја промени фризурата

By
Мирела сега е верена, па одлучила и да направи голема промена со својот досега препознатлив изглед

Мирела Лапановиќ и Милутин Радосављевиќ Мили имаа турбилентна врска во текот на ријалити шоуто, а по „Парови“, одлучи да се бори за својата љубов, па неодамна се верија.

Мирела и досега беше црвенокоса, каква што ја паметите од ријалити шоуто.

 

Printskrin: Telegraf

Но, бидејќи да наскоро ќе стане госпоѓа Радосављевиќ, одлучи и да промени нешто на себе. Во прашање е фризурата, па од огнената црвенокоса стана заносна бринета.

Foto: Facebook/mirela.lapanovic

На фотографијата која ја објави на Фејсбук изгледа сосема поинаку, има впечатлива шминка, а судејќи по изразот на лицето, и повеќе од задоволна е со новата промена.

Како ви се допаѓа на вас?

 

Ќе ви се допадне

Website https://aniwatch.pro: Watch Macross Plus Movie Edition aniwatch Episode Full watch anime free

Bug tte Honey (https://animetv.cc/m/2xOD) Episode 1

Watch Hentatsu (TV) Recap Episode Full

WCOStream: The Girl Who Leapt Through Space anime episode 26 online free at https://wcostream.cc wcostream amazing world of gumball

Talk plesk: https://talk.plesk.com/members/kissanimemx.225795/#about

Forum acronis: https://forum.acronis.com/user/358936