(ФОТО) Ова е актерката во која беше пукано утрово

By

Младата белградска актерка Ивана Панзаловиќ има играно во многу серии како Курсаџии, Семејството Сингелиќ, Монтевидео и други.

Таа беше ранета од своето момче, инаку, познат хирург, кој потоа сди пукал во главата.

Тој ја оставил сопругата за неа, се вериле по седум месеци врска, а засега никој не знае зошто се случила трагедијата.

Ќе ви се допадне

watch subbed anime. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime stream Horimiya

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

anime sites Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

watch anime AniWatch Attack on Titan Season 3

AniWatch Death Note