(Фото) Пижама-парти за роденденот на Марија Шерифовиќ

By

Српската пејчка Марија Шерифовиќ го прослави 35. роденден со пижама-парти. Таа објави слика на која носи розови пижами и папучи за по дома, а во пижами се облечени и нејзините најблиски пријатели. „Пријатели, семејство… Ве сакам“, напиша Марија на „Инстаграм“, а од фановите доби ем роденденски честитки ем коментари дека направила оригинална забава.

 

 

Ќе ви се допадне