(Фото) Пижама-парти за роденденот на Марија Шерифовиќ

By

Српската пејчка Марија Шерифовиќ го прослави 35. роденден со пижама-парти. Таа објави слика на која носи розови пижами и папучи за по дома, а во пижами се облечени и нејзините најблиски пријатели. „Пријатели, семејство… Ве сакам“, напиша Марија на „Инстаграм“, а од фановите доби ем роденденски честитки ем коментари дека направила оригинална забава.

dobivaj vesti na viber

 

 

Ќе ви се допадне

watch anime free. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

To Your Eternity Episode 20

ANIMEFLIX Horimiya Episode 8

Attack on Titan (Dub)

watch anime online To Your Eternity

anime streaming ANIMEFLIX JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

tải go88