(ФОТО) Поранешната девојка на синот на Цеца ги излуде сите на Инстаграм со фотки во бикини

By
Водителката Ксенија Бујишиќ е вистинска убавица.

dobivaj vesti na viber

Минатата година Вељко Ражнатовиќ беше во врска со младата популарна водителка Ксенија Бујишиќ. Оваа убавица прилично е активна на Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави две фотки во бикини.

На Инстаграм доби доста пофалби на сметка на својот изглед.

Ќе ви се допадне