(ФОТО) Поранешната „фармерка“ „ПИШТОЛ ГОЛА“ во кревет!

By
Сандра Обрадовиќ ја објави својата најперверзна фотка досега.
Некогашната мисица и учесничка во „Фарма“, Сандра Обрадовиќ, објави жешко селфи на кое е целосно гола во кревет.
„Немам ништо што да облечам! Добро утро – напиша Сандра во провокативната фока која ја објави на својот Инстаграм профил.
А вистинско чудо е што оваа слика не е забранета…

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

sun win

tải sunwin apk sunwin web sunwin.apk mới nhất

sun win

tải sunwin sunwin tải sunwin apk

sunwin.apk mới nhất