(ФОТО) Поранешната жена на Аца Лукас објави фотка – Сите се прашуваат што стана со задникот?

Соња се пофали со ново парче гардероба, но еден детал не им се промакна на оние кои ја следат на Инстаграм.

И додека се полемизираше за тоа дали Аца Лукас и Бранислава Пашајлија ја заверија едномесечната врска, поранешната жена на фолкерот, Соња Вуксановиќ со насмевка ги поздрави пријателите на социјалните мрежи.

Соња денеска се пофали со нови фотки, во розев комбинезон, кој јасно ја истакна нејзината витка фигура.

Како што можеше да се заклучи според нејзините нови слики, поранешната жена на Лукас, изгуби неколку килограми, што можеби е причина за која поради последните слики сите се прашуваа – каде исчезна заоблениот задник?

 

Scroll to Top