(ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ Е РУСОКОСА – Заборавете на оваа Карлеуша!

By
Јелена Карлеуша веднаш по доаѓањето од Турција реши да го промени тоа што жените најчесто го менуваат – фризурата.

По жешките фотки со кои секојдневно ги почестува фановите од Истанбул, Јелена Карлеуша повторно го сврте вниманието на себе и ја заинтигрира јавноста со нешто ново, а овој пат работи на бојата на косата.

Јелена повеќе не е русокоса, туку, косата и е со нежно роза боја, а со белиот фустан и денешниот аутфит, промената и повеќе од вообичаено им се допадна на обожавателите.

 

 

Како и секогаш, Карлеуша веднаш доби стотина комплименти, а за само еден час, собра речиси 40.000 лајкови.

Како ви се допаѓа во ова издание?

 

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Cherry no Manma animefreak Episode Full animefreak hunter x hunter

Website https://wcostream.cc: Watch True Love Story Summer Days, and yet... wcostream Episode 3 watch cartoons online wcostream

Watch Night Raid 1931 Episode 14

Spicy Girl (https://gogoanime.be/m/QYBg) Episode 7

Cplusplus: http://www.cplusplus.com/user/gogoanimelol/

Molbiol: http://molbiol.ru/forums/index.php?showuser=1188761