(ФОТО) ПОВЕЌЕ НЕ Е РУСОКОСА – Заборавете на оваа Карлеуша!

Јелена Карлеуша веднаш по доаѓањето од Турција реши да го промени тоа што жените најчесто го менуваат – фризурата.

По жешките фотки со кои секојдневно ги почестува фановите од Истанбул, Јелена Карлеуша повторно го сврте вниманието на себе и ја заинтигрира јавноста со нешто ново, а овој пат работи на бојата на косата.

Јелена повеќе не е русокоса, туку, косата и е со нежно роза боја, а со белиот фустан и денешниот аутфит, промената и повеќе од вообичаено им се допадна на обожавателите.

 

 

Како и секогаш, Карлеуша веднаш доби стотина комплименти, а за само еден час, собра речиси 40.000 лајкови.

Како ви се допаѓа во ова издание?

 

Scroll to Top