(Фото) Пријовиќ го прикрива бремениот стомак

Александра Пријовиќ на Инстаграм објави фотографија во третиот месец од бременоста. Пејачката го прикрива стомакот седејќи на скали.

Фановите ја пофалија со позитивни коментари, но имаше и загрижени поради тоа што Пријовиќ седи на земја.

Last night💃🏻

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Александра Пријвоиќ и Филип Живоиновиќ стапија во брак годинава, а со својот сопруг Филип најавија дека го очекуваат нивното прве бебе.

 

Scroll to Top