(Фото) Пријовиќ со рамен стомак, пејачката во бикини

By

 

Српската пејачка Александра Пријовиќ  објави фотографија во бикини, четири месеци откако првпат стана мајка.

Снаата на Лепа Брена покажа дека е во топ-форма по породувањето во март.  Синот Александр е првото дете на пејачката и Фили Живојиновиќ.

Ќе ви се допадне