(Фото) Пријовиќ тазе породена, се враќа во топ форма

By

 

Српската пејачката Александра Пријовиќ која на трети март се породи , вчера првпат е фотографирана по породувањето. Снаата на Лепа Брена која пред две недели стана мајка на малиот Александар веќе е во одлична форма.

Пријовиќ со сопругот Филип Живојиновиќ, прославија и Младенци, но како што пишуваат српските медиуми, наместо со голема забава, празникот го одбележале симболично во кругот на семејството.

Ќе ви се допадне

4Anime watch anime dub: Watch Dragon Ball Super (Dub) Episode 5 (https://4anime.biz/m/X7Ma/ep-5)

GoGoAnime animes online: Watch Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full