(ФОТО) Рада ги збуни фановите – Поради оваа слика сите мислат дека ставила силикони

By
После селфито кое го објави, се поведе жестока полемика околу тоа, дали Рада ќе подложи на естетска хирургија.

Фотката која Рада ја објави на Инстаграм предизвика внимание поради нејзините наводно зголемени усни.

Вака Рада изгледа со нешто побалага шминка…

 

А на „спорното“ селфи кое го објави изгледа вака:

Веруваме дека Рада не направила естетска хирургија и дека е задоволна со своите усни, и дека е во прашање само еден од популарните филтри на социјалните мрежи, со кој си погира.

Што мислите вие?

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv darling in the franxx: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 4 (https://animetv.cc/m/RyW5/ep-4)

AnimeFreak animefreak my hero academia: Watch Black Clover Episode 153 (https://animefreak.ws/m/x178/ep-153)