(Фото) Само со врвца среде газ Карлеуша ги надмина порно ѕвездите

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно се сликаше гола, и направи хаос на социјалнире мреежи. 42 годишната пејачкла се сликаше само по танга и во топлес.

Многумна коментираа дека таа ги надминала и порбо ѕвездите. Карлеуша постојано објавува голи фотки, и често ја критикуваат на Инстаграм, па таа влегува во конфликт со дамите кои и коментрираат дка претерала со соблекување.

 

Ќе ви се допадне

The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25 at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime jojo

Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1 (https://crunchyrollfree.com/m/zogY/ep-1) at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll trial