(Фото) Само вратот ја издаде Неда Украден дека има 70 години

By

Познатата пејачка Неда Украден важи за жена која е негувана и убава, Таа наполни  70 години и изгледа одлично. Објави и фотографија без шминка и фотошоп, иако се гледа дека лицето и е мазно од филери и ботокс. Но, сепак вратот и ги издава годините, а фановите велат дека „против природата никој не може и дека стареењто е нормален процес“.

„Пролетта слетува на моето рамо. Дојде време да се вратиме во живот по многу месеци поминати дома“ – вели  пејачката за фотографијата која ја објави на нејзиниот Инстаграм профил.

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime classroom of the elite gogoanime: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview

WCOStream wcostream attack on titan: Watch DARLING in the FRANXX Episode 4