(Фото) Само вратот ја издаде Неда Украден дека има 70 години

By

Познатата пејачка Неда Украден важи за жена која е негувана и убава, Таа наполни  70 години и изгледа одлично. Објави и фотографија без шминка и фотошоп, иако се гледа дека лицето и е мазно од филери и ботокс. Но, сепак вратот и ги издава годините, а фановите велат дека „против природата никој не може и дека стареењто е нормален процес“.

„Пролетта слетува на моето рамо. Дојде време да се вратиме во живот по многу месеци поминати дома“ – вели  пејачката за фотографијата која ја објави на нејзиниот Инстаграм профил.

 

Ќе ви се допадне

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

[email protected] Episode Full

The Samurai (https://animedao.nl/m/wbxY) Episode Full

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE

Cults3d: https://cults3d.com/fr/utilisateurs/gogoanimebe

Lovesolutions431 xobor: http://lovesolutions431.xobor.com/u3327_gogoanimebe.html