(Фото) Саша Ковачевиќ купи автомобил од 150.000 евра

By

Саша Ковачевиќ има нов автомобил „порше панамера“, што го платил 150 илјади евра, пишуваат српските медиуми. Тие го сликале печајот со новиот автомобил пред неговиот ресторан во Белград. Автомобилот на Ковачевиќ има кожени седишта. Вратите однатре и седиштата, се тапацирани во црвена кожа, а прозорците  се полузатемнети.

dobivaj vesti na viber

Саша не крие дека сака убави и скапи работи. Тој неодамна во јавноста се појави со часовник вреден 50.000 евра.

Ќе ви се допадне

watch anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven DARLING in the FRANXX

AnimeHeaven Black Clover (Dub) Episode 165

Dragon Ball (Dub)

free anime online AnimeHeaven Dragon Ball Z (Dub)

english dubbed anime AnimeHeaven Kiss x Sis (TV)

tải go88