(Фото) Саша Ковачевиќ за првпат во јавност со новата девојка

By

Саша Ковачевиќ за првпат се појави во јавност со новата девојка Зорана Тасовац!

dobivaj vesti na viber

Саша и Зорана не ги криеле емоциите, иако на бринетата, како што може да се забележи на подолните фотографии, ѝ била прилично непријатно поради вниманието на медиумите и фотографирањето.

Зорана била избрана за мис на Војводина, а во 2007 година била прва придружничка на изборот за мис на Србија.

Во Србија во 2008 година се појавила на изборот за мис на универзум.

Таа има и ќеркичка која Саша Ковачевиќ веќе ја има прифатено како своја.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

gogoanime in GoGoAnime My Hero Academia Season 2

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

goanime pe DARLING in the FRANXX

GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 1

tải go88