(Фото) Саша Ковачевиќ за првпат во јавност со новата девојка

By

Саша Ковачевиќ за првпат се појави во јавност со новата девојка Зорана Тасовац!

Саша и Зорана не ги криеле емоциите, иако на бринетата, како што може да се забележи на подолните фотографии, ѝ била прилично непријатно поради вниманието на медиумите и фотографирањето.

Зорана била избрана за мис на Војводина, а во 2007 година била прва придружничка на изборот за мис на Србија.

Во Србија во 2008 година се појавила на изборот за мис на универзум.

Таа има и ќеркичка која Саша Ковачевиќ веќе ја има прифатено како своја.

Ќе ви се допадне

Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 1-2 Fansub (https://animeplanet.cc/m/rvvP/ep-1) at website https://animeplanet.cc anime planet my hero academia

Watch I'm standing on 1,000,000 lives. Episode 11 (https://animeheaven.pro/m/pA3l/ep-11) at AnimeHeaven arifureta anime heaven