(ФОТО) Се породи пред 8 месеци, а сега во бикини со рамен сотмак ги воодушеви сите

By
Ивана Павковиќ ги воодушеви многумина со својата девојачка линија, иако минаа само осум месеци откако го роди синот.

Пејачката ги воодушеви сите со својата линија која ја покажа кога се соблече во бикини.

Иако пред осум месеци на свет го донесе синот Вујадин, па таа и Петар Митиќ за прв пат станаа родители, Ивана изгледа како никогаш да не била бремена.

За краток период успеала да ја врати одличната линија, а од Грчка ги израдува фановите со неколку морски фотки…

 

Foto: Instagram/ivanapavkovic

После белиот, се разбира доаѓа црниот костим за капење…

Foto: Instagram/ivanapavkovic

Ќе ви се допадне

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld Part 2 Episode 5 (https://animefreak.ws/m/N1Jk/ep-5) at website https://animefreak.ws anime freaks anime

Watch Yashahime: Princess Half-Demon Episode 7 at website https://animeflix.nl. See more animeflix mha