(ФОТО) Сека Алексиќ се покажа целосно во природно издание, со посебен коментар

By
Пејачката поради ова потполно „нормално“ издание на фотката доби еден куп комплименти.

Жешкото овогодишно лето многу домашни ѕвезди ги натера да се соблечат целосно и со најмалку шминка на лицето, да се покажат во своето вистинско издание. Меѓу таквите беше и Сека Алексиќ, која ни досега немаше проблем со таквите „излети“.

Пејачката поради настап во настап во Макарско, престојуваше со сопругот Вељко и синот Јаков во овој дел од хрватското крајбрежје, а со фановите сподели момент, во кој најдобро се чувствува – кога на себе немаше ни шминка ни фризура.

 

„Ден без шминка и неопишливо чувство!“, напиша Сека на фотката, а фановите и порачаа дека изгледа уште поубаво и помладо.

Ќе ви се допадне

One Piece (Dub) (https://gogoanime.be/m/p0E) Episode 654 at GoGoAnime sword art online gogoanime

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 38 (https://animefreak.ws/m/1zEY/ep-38) at website https://animefreak.ws. See more anime freaks anime