(ФОТО) Сека се намести во секси поза и покажа и повеќе од што требаше

Пејачката се опушти во базенот додека се разладуваше и на радост на мажите покажа со што располага.

Додека уживаа во дворот на својот дом, Сека Алексиќ ги излуде фановите на Инстаграм со неколку разголени фотки од базенот.

Се претпоставува дека малиот Јаков спиел, па мама можеше да посвети малку на себе си, и во своето уживање, но и со своите обожаватели, особено машките.

Прво позираше лежејќи на душекот во минијатурно црно бикини, и ја покажа позадината…

 

Но, потоа завзема друга, но ништо помалку провокативна поза, во која покажа малку, па и повеќе од што требаше. Позадината ја истури, бикинито го спушти, а задникот на Сека – испадна.

 

„Дома е најубаво“, напиша Сека, а фановите веројатно чекаат уште некои „влажни фотки“.

 

Scroll to Top