(Фото) Семејниот прстен Цеца и го поклони на Богдана

By

Цеца Ражнатовиќ се пофали дека Вељко и Богдана се вериле, а тоа го сподели и на Инстаграм. „Снаата и официјално е верена“, напиша Цеца.  Часовник кој го избрала фолк-ѕевздата,  но и прстен кој Цеца го имала долги години и кој за неа имал сентиментална вредност, сега и го поклони на Богдана. „Овој претсен има традиција, и затоа и припадна на снаата“, рекла Цеца за медиумите.

 

 

Ќе ви се допадне