(Фото) Северина е секси далматинка: Нови бикни за на море во Сплит

By

Хрватската ѕвезда Северина објави фотографија во црн костум за капење и напиша дека се се вратила во Сплит. „Прекрасно е на морето , Далмацијо  наша најубава“,-вели Северина.

„Топ слика“, и пишуваа нејзините фанови, а тука се јави и сплитскиот менаџер, Иван Бубало кој и напиша  “Секогаш ти фали супата на Ана“, мислејќи на нејзината мајка.

Севе носи костим од брендот “Драма’ кој чини 150 евра.

Ќе ви се допадне

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

ANIMEFLIX: Princess Rouge (Dub) anime episode 2 online free at https://animeflix.nl animeflix initial d

Towanoquon: The Ephemeral Petals (Dub) (https://twistmoe.net/m/9o2l) Episode Full

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Pubhtml5: https://pubhtml5.com/homepage/uxxm

Myspace: https://myspace.com/gogoanimelol