(Фото) Северина ја дотера мајка си во шубара и волнени штикли од 900 евра: Вакцинирана и спремна да се дружи

By

Хрватската ѕвезда Северина на Инстаграм објави фотографија од својата мајка, Ана Вучковиќ, дотерана во шубара, крзнен капут и волнени штикли од брендот „Марни“ кои чинат 900 евра. Ана во раката држи чанта со порака „Вакцинирана и спремна за дружење“.

Новата фотка од мајката на Северина ги воодушеви фановите на пејачката. „Кралица мајка“, „Изгледа фанстастично, добро си ја дотерала“, „Како руска кралица“, се дел од коментарите.

Северина, која на својот профил на Инстаграм најчесто објавува свои слики, последнава година често споделува и фотографии со својата мајка и вели дека без неа не би успеала во животот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao My Hero Academia Season 3

High School DxD Episode 10

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

animedao My Hero Academia (Dub)

AnimeDao The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 6