(ФОТО) Северина се пофали дека вапсала јајца

By

Хрватската поп-ѕвезда Северина на социјалните мрежи сподели фотографија со нејзиниот син Александар.

Фотографијата ја објави за католичкиот Велигден, а се пофали и какви јајца бојадисла. Нејзините фанови , уште еднаш беа воодушевени од поп-ѕвездата. Уште еднаш и дадоа поддршка дека  е грижлива мајка, посветена на семејството.

Ќе ви се допадне