(ФОТО) Северина се пофали дека вапсала јајца

By

Хрватската поп-ѕвезда Северина на социјалните мрежи сподели фотографија со нејзиниот син Александар.

dobivaj vesti na viber

Фотографијата ја објави за католичкиот Велигден, а се пофали и какви јајца бојадисла. Нејзините фанови , уште еднаш беа воодушевени од поп-ѕвездата. Уште еднаш и дадоа поддршка дека  е грижлива мајка, посветена на семејството.

Ќе ви се допадне

anime streaming. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Demon Slayer: Entertainment District Arc Episode 1

ANIMEFLIX Pokémon Journeys: The Series

anime sites Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

free anime ANIMEFLIX WONDER EGG PRIORITY

anime to watch DARLING in the FRANXX

tải go88