(Фото) Северина вирусот го лечи разголена на Занзибар

By

Познатата хрватска пејачка Северина го откажа вчерашниот концерт, а на социјалните мрежи напиша дека вирусот бил причината за тоа.

„Мака ми е и имам вирус, па затоа немав вчера концерт, но овој морски еж ми го поправи расположението“, напиша под фотографијата пејачката.

И фановите не заборавија да ја охрабрат пејачката, која во црно бикини ужива на Занзибар.

Ќе ви се допадне